Špičková přenosná nabíjecí stanice s dlouhou životností-to je DELTA 2 Max od EcoFlow

Společnost EcoFlow, přední výrobce ekologických energetických řešení, uvedla na trh přenosnou nabíjecí stanici DELTA 2 Max, která je určena pro desetileté používání doma nebo na cestách. Díky základní kapacitě 2048Wh, kterou lze pomocí dvou dalších baterií rozšířit až na 6144Wh, si ji uživatelé mohou přizpůsobit dle svých specifických potřeb. DELTA 2 Max lze navíc nabíjet přes solární panely.

„DELTA 2 Max vyjadřuje náš závazek nabízet ekologická, špičková energetická řešení, jež uspokojí potřeby zákazníků, kteří chtějí vést energeticky úspornější a ekologičtější životní styl, protože životní náklady stoupají a energetická krize trvá,“ řekla Magda Teresa Partyka, manažerka komunikace společnosti EcoFlow pro Evropu. „Díky možnosti rychlého nabíjení, úctyhodné životnosti a vysokému výkonu je DELTA 2 Max dokonalým společníkem.“

Až 10 let každodenního používání

DELTA 2 Max používá prvotřídní baterie LFP, které zajišťují nejdelší životnost na trhu. Většina srovnatelných výrobků v oboru ztratí po 500 nabíjecích cyklech v průměru 20 % kapacity. Naproti tomu DELTA 2 Max na tuto úroveň klesne až po 3000 nabíjecích cyklech, takže vydrží šestkrát více než konkurence.

To znamená, že při použití jednou denně může DELTA 2 Max spolehlivě dodávat energii po dobu až 10 let. Společnost EcoFlow navíc na model DELTA 2 Max nabízí pětiletou záruku, která zvyšuje jeho spolehlivost.

LFP baterie, baterie, dobíjení, energie, ekologie, solární panely

Nejrychlejší nabíjení přes solární panely

Díky patentované technologii X-Stream společnosti EcoFlow se DELTA 2 Max může pochlubit špičkovou rychlostí nabíjení. Se střídavým příkonem 2300 W a maximálním solárním příkonem 1000 W lze DELTA 2 Max nabít z 0 na 100 % za 81 minut. Solární panely zajistí nabití z 0 na 100 % třeba 2,3 hodiny. 

Pokud navíc uživatelé potřebují v omezeném čase uložit velké množství energie, lze DELTA 2 Max nabít střídavým proudem z 0 na 80 % za pouhých 53 minut, tedy čtyřikrát rychleji, než je v tomto odvětví obvyklé. Díky duálnímu nabíjení střídavým proudem a solárnímu nabíjení lze navíc DELTA 2 Max nabít z 0 na 80 % za pouhých 43 minut[i], takže je to ideální přenosná napájecí stanice pro neplánované životní okamžiky.

solární panely, fotovoltaické panely, solární energie, energie ze slunce, udržitelná energie, zelená energie, ekologie

Spolehlivý zdroj energie pro téměř všechny spotřebiče

DELTA 2 Max je vybavena střídavým výkonem 2400 W, který dokáže nabíjet 99 % domácích spotřebičů včetně fénů, ohřívačů vody, mikrovlnných trub a klimatizací. Může také napájet až 13 zařízení současně, a to i během nabíjení. V režimu X-Boost může DELTA 2 Max napájet některé spotřebiče až do 3100 W. To je důležité zejména pro lidi, kteří nemají napojení na elektrickou síť: vysoký výkon modelu DELTA 2 Max jim umožňuje stejné pohodlí jako v domácnostech s běžným přístupem k elektřině.

DELTA 2 Max má zajištěné napojení na fotovoltaické panely EcoFlow PowerStream, které využívají a přeměňují solární energii pro domácí použití. Díky systému PowerStream, který dokáže vyrobit přibližně 1039 kWh[ii] elektřiny za rok, ukládá DELTA 2 Max přebytečnou solární energii zachycenou během dne a pomáhá uživatelům více ušetřit za elektřinu.

S hmotností 23 kg je DELTA 2 Max o 30 % lehčí, než je průměr na současném trhu, a lze ji snadno přenášet po domě nebo na cestách. DELTA 2 Max funguje tiše: v okruhu 50 cm vydává maximálně 30 dB při příkonu nebo výkonu nižším než 500 W, takže se hodí pro použití v interiéru.

Ceny a dostupnost

EcoFlow DELTA 2 Max bude k mání 31. května na webových stránkách společnosti EcoFlow a na Amazonu, a to v sadě zahrnující DELTA 2 Max a 400W přenosný solární panel. Sada se bude prodávat se slevou 149 EUR či 139 GBP za 2899 EUR či 2699 GBP. DELTA 2 Max se bude prodávat za 2099 EUR či 1899 GBP a bude k dispozici s přídavnou baterií DELTA 2 Max, která bude samostatně stát 1 499 EUR či 1349 GBP.

Na webových stránkách společnosti EcoFlow mohou uživatelé od 25. do 31. května získat 500 EcoCreditů, pokud se přihlásí k odběru novinek EcoFlow na stránce produktu DELTA 2 Max. Předplatitelé získají dvojnásobek EcoCreditů, pokud si od 31. května do 6. června zakoupí DELTA 2 Max nebo některý z balíčků. Za kolektivní eko-kredity mohou uživatelé získat tašku DELTA 2 Max. Na Amazonu může prvních 100 zákazníků od 31. května získat zdarma tašku DELTA 2 Max při nákupu DELTA 2 Max nebo některého z balíčků.

O společnosti EcoFlow

EcoFlow je přední dodavatel ekologických energetických řešení s vizí přinášet energii novému světu. Od svého založení v roce 2017 si společnost EcoFlow klade za cíl stát se spolehlivým a důvěryhodným energetickým společníkem pro jednotlivce a rodiny po celém světě a poskytovat dostupná a obnovitelná energetická řešení doma, venku i v mobilních prostorách. V současné době má společnost EcoFlow provozní ústředí v USA, Německu a Japonsku a poskytuje služby více než 2,5 milionu uživatelů na více než 100 trzích po celém světě.

Zdroj: ČTK

Nejnovější články

Mohlo by se vám líbit...