Shanghai Electric pomáhá v Indonézii s rozvojem infrastruktury-motivací je ekologie

Paní Leng Weiqing, generální ředitelka a předsedkyně představenstva společnosti Shanghai Electric diskutovala během Šanghajsko-jakartského sympozia o zámořských investicích a sdílela s místními institucemi poznatky týkající se provozu několika elektráren v Indonésii. Tématem byla uhelná elektrárna Java 7, tepelná elektrárna Chilaza a průmyslový park Čching-šan, které významně přispívají k místní i celosvětové energetické bezpečnosti a stabilitě a zároveň dosahují obrovských úspěchů. Jejich prioritou je především ekologie-využívání ekologické energie, stabilita a udržitelnost.

„Jsme nesmírně hrdí na tuto spolupráci s našimi indonéskými partnery, která pomáhá zajistit energetickou stabilitu, nemluvě o pracovních příležitostech a zvýšení životní úrovně pro mnoho komunit v celé Indonésii,“ řekla paní Leng. „Velká část zařízení dodaných, provozovaných a udržovaných společností Shanghai Electric, která v Indonésii fungují, pozitivně přispívá k místní energetické bezpečnosti a zároveň ke zlepšení úrovně a spotřeby energie a životní úrovně obyvatel.“

Kromě toho společnost rozvíjí své podnikání v řadě dalších oblastí, jako jsou provoz a údržba tří tepelných elektráren v průmyslovém parku Weda Bay, projekt koksárenské společnosti Nanjing Iron and Steel Group s roční produkcí 2,6 milionu tun a společný podnik s továrnou na výměníky tepla pro klimatizace automobilů.

Průmyslový park, průmysl, elektrárny, elektrárna, energie, energetika, ekologie, tepelná elektrárna, jaderná elektrárna

Inovativní projekty společnosti Shanghai Electric v oblasti nízkouhlíkové energetiky a řešení významně přispívají k rozvoji místních komunit v Indonésii.

Uhelná elektrárna Java 7 je projekt uhelné elektrárny v indonéském Bantenu o kapacitě 2100 MW. Společnost Shanghai Electric zahájila výstavbu objektu v roce 2016 a v prosinci 2019 zahájila komerční provoz. Elektrárna Chilaza, kterou společnost Shanghai Electric provozuje a udržuje již v druhé fázi, drží prvenství v účinnosti výroby elektřiny mezi uhelnými elektrárnami na ostrově Jáva. Tento pozoruhodný úspěch upevnil její pozici přední soukromé elektrárny v zemi. Po připojení k síti na začátku tohoto měsíce se elektrárna stala pilířem, který poskytuje neochvějnou záruku stability místní energetické sítě. Další významný projekt, průmyslový park Qingshan, je prvním angažmá společnosti na mezinárodním trhu s velkokapacitním koksem. Má velký význam, neboť plně podporuje strategii internacionalizace společnosti Shanghai Electric.

Ekologie (nejen) v průmyslu

Široký záběr společnosti Shanghai Electric zahrnuje výrobní linky na lithiové baterie, automobilové díly, velké výrobní linky na letadla, výtahy a klimatizační kompresory. Její důsledné zaměření společnosti na technologické inovace a zapojení do výroby a provozu železničních tranzitních systémů a dalších průmyslových zařízení i integrovaných služeb rozšiřuje možnosti mezinárodní tržní spolupráce a rozvoje ekologických a nízkouhlíkových průmyslových technologií na celém světě.

Společnost Shanghai Electric aktivně rozšiřuje své strojírenské aktivity mimo Čínu. Dokončila více než 100 energetických projektů v celkové hodnotě přes 250 mld. jüanů (35,76 mld. USD), což představuje třetinu jejích tržeb za energetická zařízení v zahraničí. Společnost rovněž získala 100% podíl v nizozemské společnosti Nedschroef, která expanduje do odvětví výroby špičkových spojovacích prvků pro automobilový průmysl, a také 100% podíl v německé společnosti Broetje Automation, která proniká do odvětví výroby špičkových leteckých zařízení.

Zdroj: ČTK

Nejnovější články

Mohlo by se vám líbit...